Фотогалерея

День вишиванки

Флеш – моб “Любов’ю квітнуть вишиванки”

Прогулянка “Весна у природі”

Акція “Дерево випускника”

Мовленнєве заняття “Бережемо пам’ять прадідів”

Напередодні свята 9 травня було проведено мовленнєве заняття “Бережемо пам’ять прадідів”. В ході заняття діти познайомилися з героїчним минулим нашої країни. Уточнили раніше отримані знання про події другої світової війни. Закріпили знання про мужність воїнів у роки Великої Вітчизняної війни. Збагатили духовний світ дітей через звернення до героїчного минулого нашої країни. Познайомили дітей з пам’ятником загиблим односельчанам, розповіли, чому спорудили пам’ятник. Закріпили знання дітей про те, як захищали свою Батьківщину наші діди, прадіди в роки Великої Вітчизняної війни, як живуть пам’ятають про них.

Праця на дослідній ділянці

Тиждень родинності “Щаслива родина – здорова дитина”

Родина для кожного з нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Від батьків діти пізнають перші життєві істини, наслідують зразки поведінки, вчаться оцінювати різні події, набувають досвіду стосунків з іншими людьми.
З метою зміцнення сім’ї, емоційного зближення дорослих і дітей, розвитку в них спільних духовних інтересів, поліпшення педагогічної взаємодії педагогів з батьками вихованців в Першокостянтинівському ДНЗ “Сонечко” з 25 по 29 березня 2019 року було проведено Тиждень сім’ї.
Відповідно до плану заходів робота була спрямована за такими напрямками: організаційно-методична робота, робота з педагогами, робота з дітьми, робота з батьками.
У рамках проведення Тижня сім’ї з дітьми проводилась така навчально-виховна робота: бесіди “Тепло батьківського дому”, “В щасливій родині – здорова дитина”, “Твої обов’язки в сім’ї”, “Свята бувають різні “, “У родині свято – день іменинника”; конкурс дитячих малюнків “Сім’я очима дітей”.
Впродовж Тижня сім’ї було організовано і проведено ряд цікавих заходів для батьків. Вони взяли активну участь у виставці “Генеологічне дерево сім’ї», де змогли здивували всіх своїми шедеврами.
Двері дошкільного навчального закладу кожний день були відкриті для гостей. Батьки могли отримати консультацію з будь-якого питання, переглянути заняття та режимні моменти.

Тиждень української кухні

Українська кухня є пам’яткою нашого народу, яку можна порівняти з культурою та традиціями країни. Вона давно одержала поширення далеко за межами України, а окремі блюда (борщ, вареники, сало) увійшли в меню міжнародної кухні. Страви української кухні не можна переплутати ні з одними різносолами, існуючими в світі. Так склалося тому, що кулінарія України включає в себе безліч компонентів, які були запозичені і перероблені по-своєму, під національний менталітет. Українська кухня вважається по праву однією з найбагатших і найрізноманітніших кухонь світу і наші вихованці на протязі тижня змогли переконатися у цьому.

“Середа – вареники розкида” – гра з елементами ліплення

Перегляд відеофільму “Традиції національної кухні”. Дидактична гра “Наваримо борщику”

Свято 8 березня у нашому садочку!

Є скарби, які заховано в землі, а є такі, що лежать на поверхні й передаються з покоління в покоління. Саме тому 7 березня дитячий садочок “Сонечко” запросив до щирої розмови тих, хто подарував нам життя, хто любить нас, піклується, для кого ми завжди діти, скільки б нам не було років,— берегинь нашого роду! Жінка. Вона дарує справжні скарби теплоти й підтримки. Вона тендітна хранителька всього найдорожчого, всього сокровенного, що ми маємо в наших серцях. Тож наше свято ми присвятили жіночності, віддали данину любові й захоплення тим, до кого ми звертаємося в радості й  печалі,— нашим бабусям, матерям, сестрам — берегиням нашого роду. Розпочалося свято з чарівного таночку “Моя мама краща в світі”, в кінці якого діти подарували мамам серця. Під час концертної програми діти висловили свою любов, повагу та пошану до мам, бабусь, а спільний танок “Ми хозяєчки” захопив усіх – і мам і діток.

Тиждень музики “Чарівний світ музики”

Музика – це мистецтво, на яке надихають неймовірні емоції, душевні переживання та яскраві фарби уяви. Воно передається всього лише сімома нотами…
У світ музики людина потрапляє з дитинства. Навіть малюк може зненацька заплакати під сумну мелодію чи весело застрибати від веселої… Які тільки почуття не передає людина за допомогою музики!
Вона може бути гарною та мелодійною, мов нічні зорі або голосною та шумною, неначе літня злива.
Для нас – це шанс ненадовго втекти від повсякденної реальності та потрапити у чарівний світ, де можна розслабитися, відпочити від переживань та навчання.

З 21 по 25 січня проходив тиждень “В гості казка завітала”

Інсценізація казки “Ріпка”

Виховний захід до 100-річчя Соборності України «Красивий, щедрий, рідний край – люби, шануй, оберігай»

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми — єдиний народ !

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш. Не обминув радісний, святковий настрій і Першокостянтинівський ДНЗ. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі діти з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

Акція “Букет замість ялинки”

По дорозі йде дідусь з купою пакунків —
Це несе вже Миколай дітям подарунки.

А хто буде маму й татка слухати щоденно,
То до того Миколай прийде недаремно.
Тож 19 грудня завітав Миколай і до нашого дитячого садочка. Цікаво та змістовно пройшло свято під час якого діти отримали продарунки від спонсора ТОВ “Сивашенергопром” та ПП Окуненка І.М.

 

 

Наш садочок “Сонечко”

Прогулянка
“Танок осіннього листя”

День прапора

  Синій, як море, як день, золотий —
З неба і сонця наш прапор ясний.
Рідний наш прапор високо несім!
Хай він, уславлений, квітне усім!